بیسیم هایترا MD785i SFR

یکی از قابلیت های جالب بیسیم های خودرویی یا دستی هایترا ، دارا بودن قابلیت SFR می باشد که در مواردی خاص کاربرد فوق العاده ای دارد.

SFR چیست ؟ 

(Single Frequency Repeater) یا همان SFR ، در بستر DMR می تواند با یک فرکانس به شما قابلیت یک تکرارکننده FULL را بدهد که عملکردی کاملا مشابه تکرارکننده های نسل جدید هایترا را به شما خواهد داد.

پوشش ارتباطی در این شرایط که تک فرکانس داریم با لایسنس SFR خیلی بیشتر است  نسبت به مجموعه ای که فقط یک بیسیم ثابت دیجیتال یا آنالوگ دارند و لایسنس SFR را ندارند.

در شکل بالا دقت بفرمائید ، MS4,1 در یک محدوده کاری هستند و بصورت کامل باهم ارتباط دارند از طرفی MS2,3 در یک محیط کاری دیگر هستند و باهم ارتباط دارند ، خب در حالت عادی برای ارتباط مابین

MS3 و MS1 حتما باید یک تکرارکننده قرارگیرد تا بتواند ارتباط برقرار نماید ، اما در صورتی که بیسیم MS2 ( خودرویی ، ثابت ، دستی ) لایسنس SFR داشته باشد می تواند با یک فرکانس در بستر DMR

ارتباط مابین MS3 و MS4,1 را برقرار نماید.

نکات مهم در خرید  SFR
  1. بیسیم خودرویی MD785i که لایسنس SFR دارد دارای توان خروجی آن ۵۰ وات است
  2. قابلیت پشتیبانی از PSEUDO TRUNK 
  3. پسوند i بر روی سخت افزار
  4. تست گرفتن بیسیم در زمان صورت جلسه ( در زیر عکس حالت SFR قید شده)
  5. به همراه داشتن میکروفن تلفنی با پارت نامبر SM20A2  بر روی خودرویی ها
  6. استعلام از نمایندگی رسمی هایترا در ایران
عکس از حالت فعال شدن لایسنس SFR در زمان گیرندگی و فرستندگی بیسیم

در نظر داشته باشید چه بیسیم دستی ، خودرویی ، ثابت ، تمامی موارد زمانی که قابلیت SFR بر روی آنها فعال شود ، دو فلش بصورت ورودی و خروجی بر روی نمایشگر ظاهر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجب تنظیمات مربوط به بیسیم هایترا SFR با تیم مشاوره شرکت مخابراتی صدرا افق در تماس باشید.