رونمایی بیسیم هایترا PNC550

هایترا در نمایشگاه مشترک شرکت نفت بحرین (BAPCO) و اتحادیه ارتباطات بحرانی اروپا در سال ۲۰۱۹

هایترا در همایش و نمایشگاه بین­ المللی ارتباطات اروپا و شرکت نفت بحرین (BAPCO) که بصورت مشترک برگذار شده است حضور بعمل آورده و از محصولات پیشرفته ارتباطی خود رونمایی کرده که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد. شرکت نفت بحرین در این بخش خود را پیشرو میداند و لازم دانست که در این همایش در انگلستان شرکت نماید. با تکامل سریع تکنولوژی ها و تغییر مداوم سیاست ها و الزامات به چالش کشیدن کاربران، اکنون مهمتر از همیشه است که از موضوعاتی که بر شما تأثیر می گذارد به نحوه احسنت استفاده کرده و آنها را رفع نمائید.

این رویداد تمام بخش ارتباطات ایمنی عمومی در انگلستان را به ارمغان می آورد حتی تا منبع آخرین تجهیزات و سیستم ها به نمایش گذاشته شده اند، تا بتواند روابط تجاری مهم و فرصت های جدید کسب و کار را ایجاد کند. این همایش در مارس ۲۰۱۹ توسط اتحادیه بین­المللی ارتباط بحرانی اروپا شکل گرفته، این رویداد با عنوان ارتباطات بحرانی جهانی انجام شده که واقع شده در آسیا، با نام سازمان TCCA .

در این همایش کاربران بسیار توانمند با ارائه سوالات مناسب محصولات را به چالش کشیده و با ارائه پاسخ های معتبر و علمی و عملی در دنیا واقعی طرح های ارتباطی شرایط کسب و کار جدید محیا می­گردد. در این همایش آخرین تکنولوژی های ارتباطی در حوزه صنایع نفتی ارائه می­گردد و همچنین بیش از ۱۰۰ سازمان دیگر با تکنولوژی های شبکه ارتباط بحرانی حضور بعمل آوردند. این رویداد ترکیبی، فرصتی بی نظیر برای همه ی افراد درگیر در این بخش را فراهم می کند تا در انگلستان برای شبکه، یادگیری و بحث در مورد همه چیز با ارتباطات بحرانی و راه حل های ایمنی عمومی ارائه دهند.

در این همایش هایترا هم بعنوان یک بخش ارائه دهنده روش ها و محصولات خود در ارتباطات بحران حضور بعمل آورد که در صنایع کلیدی از جمله آنها ، امنیتی ، آتش نشانی، اورژانس، خدمات و پتروشیمی ها و صنایع نفتی و … بوده. بازدیدکنندگان از متخصصان هایترا در زمینه های توضیح داده شده سوالات و نیازهای خود را مطرح کرده اند و از دانش و طرح های کارشناسان استفاده کرده اند، هایترا در این نمایشگاه محصولات DMR و POC خود را به نمایش در آورده، از جمله محصولات BODYCAM  خود را ارائه داد ، که شامل VM685، PDC760، PNC370 و گوشی جدید PNC550 PoC بوده است.