بیسیم هایترا DMR

بیسیم هایترا DMR

سیستم هایترا برای بخش امنیت عمومی، نفت و گاز، هواپیما و حمل و نقل استفاده می‌شود. در سال ۱۹۹۳ در شهر شنزن چین برای نخستین بار هایترا به دنیا معرفی شد. این شرکت به عنوان تولید کننده تجهیزات رادیویی مختلف به خصوص در زمینه سیستم‌­های ترانک آنالوگ و دیجیتال Tetra و DMR مطرح بوده و سیستم‌­های گوناگونی در صنایع برق، نفت و گاز، مخابرات، مترو و براساس نیاز مصرف کنندگان ارایه می‌کند.

در سال ۲۰۰۶، سیستم هایترا به ایران معرفی و در سال  ۲۰۱۰ بسیاری از تجهیزات هایتر آماده شد، این سیستم برای گسترش خود پس از اخذ مجوز دو شرکت در سال ۲۰۱۷ در انگلیس و کانادا روند کار خود را گسترش داد. هایترا دارای ۹۱ دفتر نمایندگی در دنیا است و در بیش از ۱۲۰ کشور پوشش دارد، همچنین نمایندگی آن در کشور چین به چهار هزار نفر می‌رسد.

تا امروز بیش از سه هزار شبکه در دنیا از طریق این سیستم راه اندازی شده است، نرخ رشد سالانه ترکیبی شرکت و میانگین شرکت‌های در حوزه رادیویی از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ به پنج درصد می رسد و هایترا در همین مدت زمان به ۳۵ درصد رشد رسیده است. هایترا دو کارخانه در کشور چین و یک کارخانه در کشور اسپانیا راه اندازی کرده است. ظرفیت کارخانه هر سال پنج میلیون ترمینال تولید می کند و به صورت اتوماتیک وردارای استاندارد ۴ است. محصولات سیستم دارای یک سبد کامل است و از سیستم هایترا برای بخش امنیت عمومی، نفت و گاز، هواپیما و حمل و نقل استفاده می‌شود.

از سیستم هایترا در برق ، منابع طبیعی ، پتروشیمی ، محیط زیست، وزارت کشور ، شهرداری ها و آتش نشانی ها و دیگر ارگان ها استفاده میشود. شرکت صدرا افق به عنوان تامین کننده و نماینده رسمی و انحصاری بیسیم هایترا در شمال کشور می باشد.